Teknoloji

FC Mobil Duyuruldu! Gelecek Ay Geliyor

EA Sports FC 24 promosyonları tüm hızıyla devam ederken Electronic Arts bir sürpriz yaptı. FC Mobile duyuruldu. 26 Eylül 2023tarihinde yayınlanacaktır.


İlginizi çekebilir:  EA Sports FC 24. Maç Günü Görüntüleri Yayınlandı


Taşınabilir cihazlarda futbol oyunu oynamayı seviyorsanız, elbette FIFA Mobile oyununuz var. Amerikalı yayıncı, önümüzdeki ayın sonlarına doğru gerçek EA Sports FC 24 ile tanışmak için gün sayarken, taşınabilir cihaz kullanıcılarını da unutmadığını gösterdi.

Electronic Arts Sürpriz: FC Mobile Duyuruldu!

Kısa bir süre önce duyurulan FC Mobile, mevcut FIFA Mobile oyuncuları için ücretsiz bir güncellemedir. Böylece tekrar indirmenize gerek kalmayacak. Sadece güncelleme yeterli olacaktır. Yeni kullanıcıların oynayabilmek için doğal olarak indirmeleri gerekecektir.

Yeni oyun, makul oyuncular için otantik koşu stilleri, penaltı vuruşu perspektifi ve kutlama animasyonları içerecek. Kapak yıldızı Vini Jr. olduğu düşünüldüğünde Real Madric CF kadrosunda forma giyen Brezilyalı futbolcunun da belli oyuncuların ortasında yer alacağına şüphe yok.

Toplamda, İngiltere Birinci Ligi, Bundesliga ve LaLiga dahil olmak üzere yirmi beşten fazla lige, beş yüzden fazla kulübe ve on sekiz binden fazla oyuncuya ev sahipliği yapacak.

FC Mobile aynı zamanda taşınabilir dokunsal oyun hızı, revize edilmiş şut sistemi, güçlü vuruş, topa sprint ve çifte sert müdahale gibi yenilikleri de içerecek.

Duyuruya ek olarak 24 Ağustos 2023 Perşembe günü oynanış, soyunma odası, otuz kişiden birini seçeceğimiz Şampiyonlar Ligi Turnuvası kapsamında prestijiyle dikkat çeken yeni taşınabilir oyun hakkında yeni detaylar haftalık olarak duyurulacaktır. -iki takım ve finale yürüyün Kurucular. Gelişmeleri de yakından takip edeceğiz.

catalcaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu